fbpx
Slow news

Telegram представив голосові чати та платформу для пропонування ідей

Дуров також анонсував монетизацію месенджера
Альтман Дарина, 23.12.2020

Сьогодні, 23 грудня, Telegram презентував голосові чати — аудіоконференції нового типу, до яких учасники групи можуть приєднатися в будь-який момент.

Відтепер у кожній бесіді можна запустити голосовий чат у реальному часі. Спілкування відбувається паралельно зі звичайним листуванням.

На відміну від голосових дзвінків, учасникам не потрібно зідзвонюватися: голосовий чат відкритий для них постійно. Як зазначає Telegram, функцію можна використовувати як віртуальний офіс або майданчик для неформальних розмов, що не залишаться в історії повідомлень.

Коли у групі ввімкнено активний голосовий чат, у верхній панелі показується, хто з учасників зараз говорить. 

Telegram також створив силуети для стикерів, що провантажуються, та додав нові аномовані емодзі. 

Від сьогодні месенджер запустив окрему публічну платформу для пропозицій та повідомлень про помилки. “Оскільки чимало нововведень Telegram – це втілені в життя ідеї та пропозиції від користувачів.”

Окрім цього, засновник месенджера Павло Дуров анонсував його можливу монетизацію, зазначивши, що наявні сервіси залишаться безкоштовними. У майбутньому розглядають появу додаткових платних функцій для бізнес-команд. Компанія запропонує власну рекламну платформу для каналів.

Про інші оновлення можна прочитати у блозі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень