fbpx
Slow news

Telegram отримав 70 мільйонів нових користувачів внаслідок збою Facebook

Про це повідомив Павло Дуров
Ольга Сакали, 06.10.2021

Telegram отримав рекордну кількість нових користувачів через шестигодинний збій у роботі Facebook, який відбувся 4 жовтня. 70 мільйонів людей почали користуватися цим месенджером через неможливість спілкуватися у Facebook, Instagram та WhatsApp.

Про це повідомив CEO Telegram Павло Дуров, привітавши нових користувачів. “Щоденні темпи зростання Telegram на порядок перевищили норму, і за один день ми прийняли понад 70 мільйонів біженців з інших платформ. Я пишаюся тим, як наша команда впоралася з безпрецедентним зростанням, тому що Telegram продовжував досконало працювати для переважної більшості наших користувачів”, — написав він у своєму каналі. Утім, проблеми зі швидкістю завантаження Telegram мали мешканці Північної та Південної Америки, які одночасно почали реєструватися в соцмережі.

В офіційному блозі компанії віцепрезидент Facebook Сантош Джанардхан пояснив, що збій стався через зміни конфігурації маршрутизаторів. Додатковим навантаженням стало і те, що користувачі почали перезавантажувати сторінки чи перевстановлювати застосунки. Facebook запрацював опівночі, Instagram та WhatsApp під’єдналися до мережі пізніше.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень