fbpx
Slow news

Telegram отримав 70 мільйонів нових користувачів внаслідок збою Facebook

Про це повідомив Павло Дуров
Ольга Сакали, 06.10.2021

Telegram отримав рекордну кількість нових користувачів через шестигодинний збій у роботі Facebook, який відбувся 4 жовтня. 70 мільйонів людей почали користуватися цим месенджером через неможливість спілкуватися у Facebook, Instagram та WhatsApp.

Про це повідомив CEO Telegram Павло Дуров, привітавши нових користувачів. “Щоденні темпи зростання Telegram на порядок перевищили норму, і за один день ми прийняли понад 70 мільйонів біженців з інших платформ. Я пишаюся тим, як наша команда впоралася з безпрецедентним зростанням, тому що Telegram продовжував досконало працювати для переважної більшості наших користувачів”, — написав він у своєму каналі. Утім, проблеми зі швидкістю завантаження Telegram мали мешканці Північної та Південної Америки, які одночасно почали реєструватися в соцмережі.

В офіційному блозі компанії віцепрезидент Facebook Сантош Джанардхан пояснив, що збій стався через зміни конфігурації маршрутизаторів. Додатковим навантаженням стало і те, що користувачі почали перезавантажувати сторінки чи перевстановлювати застосунки. Facebook запрацював опівночі, Instagram та WhatsApp під’єдналися до мережі пізніше.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень