fbpx
Slow news

Taktika створила нову бренд-стратегію та айдентику для «Ябко»

Розробили нову колірну палітру, що додало компанії впізнаваності
Бондар Каріна, 26.01.2024

Креативна агенція Taktika оновила бренд «Ябко». Повністю оновили бренд та переосмислили клієнтський досвід за допомогою бренд-стратегії, айдентики та нових деталей у сервісі.

«У новій бренд-стратегії ми ніби змусили Ябко пропускати все, що створюється через питання-фільтр: “Чи робить це момент покупки класного гаджета більш особливим? Як зробити так, щоб пакет, в якому тобі віддають телефон, відображав це святкування оновлення техніки? Як зробити покупку б/у техніки такою ж емоційною, як мінісвято?” Тобто це про переосмислення підходу клієнта до емоційної частини свого бізнесу та сервісу. А слогани, айдентика, оформлення матеріалів – це тільки інструмент», – розповідає Роман Гурбанов, креативний директор Taktika.

Раніше вся айдентика бренду була чорно-білою. Креативники розробили для «Ябко» нову колірну палітру, до якої додали: блакитний, зелений, фіолетовий, кораловий, сіро-білий та чорний. Це додало компанії впізнаваності на тлі конкурентів.

«Ябко» мав виразний та впізнаваний логотип, тож агенція оновила його в такий спосіб, щоб не втратити відомий силует: літери стали жирнішими, а їхні скоси – виразнішими.

Також Taktika створила власний патерн тиснення, який можна використовувати на фізичних матеріалах: під час друку на товарах, пакованні, а також у диджиталі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень