fbpx
Slow news

Що таке модульна реклама. Кейс TABASCO і DOM.RIA

15 діджитал-відео для покупців нерухомості
Альтман Дарина, 12.11.2020

Креативна агенція TABASCO створила модульну рекламну кампанію для українського сайту з продажу й оренди нерухомості DOM.RIA. 

Мета ініціативи — спонукати клієнтів до перевірки інформації про житло завдяки правдивим коментарям реальних покупців.

Для DOM.RIA створили три таких іміджевих ролики, які поділили на 15 частин.

Ролики показують потенційним покупцям залежно від того, у якій з п’яти фаз ухвалення рішення кожен з них перебуває: тільки задумується про купівлю квартири, порівнює варіанти, телефонує рієлторам, їздить дивитися пропозиції квартир.

Модульна комунікація “ловить” споживача таргетованим роликом та меседжем і закликає до певних дій на різних фазах ухвалення рішення.

Модульну комунікацію недоречно використовувати в кейсах, де фаза ухвалення рішення дуже коротка. Наприклад, споживач захотів купити шоколадний батончик і одразу ж купив.

Але у випадку нерухомості люди довго готуються до покупки й ухвалюють рішення тривало, в кілька етапів.

“Перевірені квартири — це те, чим пишається DOM.RIA, і те, чого немає на інших сайтах купівлі-продажу житла. Тепер ми хочемо, щоб уся Україна долучилась до перевірки нерухомості завдяки правдивим коментарям реальних покупців. Ми закликаємо людей ділитися правдою з мільйонами і разом робити ринок нерухомості перевіреним та безпечним”, – коментує Сергій Молдаховський, директор з маркетингу DOM.RIA.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень