fbpx
Slow news

Сингапурський додаток визначає імовірність ЗПСШ за допомогою дікпіків

Його створили через стигму навколо цього виду захворювань
Мачулка Ангеліна, 22.07.2022

У Сингапурі розробили додаток HeHealth, який визначає наявність захворювань, що передаються статевим шляхом, за дікпіками.

HeHealth використовує штучний інтелект, що може визначати рідкісні захворювання, такі як рак статевого члена, і майже миттєво виявляти потенційні ЗПСШ за допомогою цифрового зображення.

Юдара Куларатне, співзасновник і генеральний директор HeHealth, сказав, що мета фірми — зробити скринінг ЗПСШ легким, зручним і ефективним. До того ж стигма змушує потенційних хворих не йти до лікаря, і так вони втрачають час.

HeHealth стверджує, що її штучний інтелект перевершує лікарів первинної медичної допомоги в деяких складніших випадках захворювань і має 90-відсоткову точність скринінгу на вірус папіломи людини. Додаток тестували за 18 місяців до запуску, і він пройшов понад 1000 тестів, результати яких перевіряли лікарі.

Враховуючи делікатність теми, стартап ужив заходів для захисту конфіденційності користувачів. Тому додаток не вимагає від користувачів вказувати своє ім’я, номер телефону, електронну адресу, адресу чи будь-яку іншу особисту інформацію. Він також шифрує дані за допомогою ключів, керованих Amazon Web Services.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень