fbpx
Slow news

Sun Lolly в новому ролику закликає батьків “бути присутніми в житті дітей, а не ідеальними”

Кампанія проти стереотипів і тиску на батьків
Данилюк Даяна, 04.06.2021

Данський бренд соків Sun Lolly спільно з креативною агенцією Twenty Agency випустили зворушливий рекламний ролик, у якому закликали батьків “бути присутніми в житті дітей, а не ідеальними” (ред. — “Don’t be perfect, be present”).

У ролику зображена історія батька, який робить усе можливе для того, щоб його донька усміхалася й була щасливою — навіть якщо його старання збоку здаються безглуздими. У рекламі звучить оригінальний трек “Fool for you” Анни Олівії, створений як “ода батьківству”, що супроводжує людей з моменту, коли вони стають батьками, і передається через покоління.

Кампанія є відповіддю на появу нових заяв на ринку та в соцмережах, у яких 6 із 10 батьків заявляють, що відчувають тиск через вимогу “бути ідеальними батьками” і відповідати нереальним ідеалам батьківства, зображеним у ЗМІ.

Рекламний ролик супроводжується цифровою і друкованою рекламою, а також серією плакатів.

Фара Діб, співзасновниця та креативна директорка Twenty Agency, розповідає:

“Якщо вірити тому, що бачимо в соціальних мережах, то ідеальний батько живе у виставковому залі, випікає красиво прикрашені капкейки на кожен День народження і ніколи не втомлюється робити вишукані костюми на Геловін.

Співпраця з брендом, який має таку велику спадщину та знаковий статус, завжди є захопливою та лячною. Це було привілеєм створити кампанію, яка говорить про суть найбільш універсальних істин про батьківство, а також про неймовірний тиск та очікування, проти яких сьогодні виступають батьки. Найзахопливішим аспектом цієї роботи є пошук стратегічного простору та культурної спадщини, в межах якої Sun Lolly має дозвіл говорити на цю тему і створювати глибший емоційний зв’язок.”

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень