fbpx
Slow news

Створили сервіс для бізнес-партнерств із українськими медіа

Він стане джерелом комерційного доходу для ЗМІ
Мачулка Ангеліна, 10.05.2022

Британська медіаконсалтингова компанія Jnomics і білоруське об’єднання незалежних медіа Infopoint Network створили сервіс для створення бізнес-партнерств для українських медіа й тих білоруських, які працюють у вигнанні.

Infopoint agency має стати не класичною рекламною агенцією, а майданчиком для бізнес-партнерств із медіа. Головною ціллю нового проєкту став дохід для ЗМІ від комерційних співпраць. Для цього Infopoint agency пропонує послуги спонсорства контенту, нативної й прямої реклами та продакшну, а також має намір представляти медіа на ринку Європи та США.

“Ми будемо піклуватися про те, щоби наші медіа гідно заробляли, а найкращі бізнеси могли розміщуватися у ЗМІ з критично мислячою аудиторією. Ми не заважатимемо цим медіа вести свою комерційну діяльність, а навпаки — хочемо її підсилити й допомогти представляти їх ширшому колу партнерів, зокрема й закордоном”, — говорить операційна директорка Infopoint agency Марія Леонова.

Партнерами проєкту вже стали “Українська правда”, “Громадське”, Ukraїner, “Бабел”, The Village Україна, the Kyiv Independent, “Ліга.нет”, KyKy.org і “Хмарочос”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень