fbpx
Slow news

Створили серію відеороликів  “Врятуй життя” для порятунку постраждалих в Україні

Вони доступні українською мовою з англійськими субтитрами
Бондар Каріна, 16.03.2023

Партнерство неурядових організацій та академічних експертів у сфері громадського здоров’я створило нову серію з 26 навчальних відеороликів, щоб надати всім українцям навички, необхідні для порятунку життів.

“У межах надання медичних послуг ми проводимо в Україні особисті тренінги, які вже охопили тисячі людей. Але конфлікт постійно розвивається і розширюється, і нам потрібно швидко й ефективно охопити ще тисячі людей. Ця серія онлайн-відео надасть достовірну та легкодоступну інформацію для тих, хто надає допомогу, тих, хто реагує першими, і навіть для широкої громадськості, що дасть змогу розвинути або набути навички, необхідні для порятунку життів”, — сказав Тодд Бернхардт, старший директор з глобальних комунікацій міжнародної гуманітарної організації.

Відеоролики доступні українською мовою з англійськими субтитрами. Ролики доповнюють очні курси, які наразі команда проводить в Україні. Вони присвячені найпоширенішим сценаріям невідкладних станів і травм, що трапляються в умовах конфлікту.

“Медична спільнота в Україні невелика, і ми одразу ж почали демонструвати ці відео в аудиторіях та конференц-залах лікарень, щоб допомогти підготуватися до надзвичайних ситуацій. Ці відео справді допомагають нашим людям”, — сказав Алі Джемлієв, доктор медичних наук, український хірург з Києва.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень