fbpx
Slow news

Створили сайт із пошуку місця для роботи, де є інтернет

Він показує умови на кожній локації та відстань до укриття
Мачулка Ангеліна, 04.12.2022

Команда CODY Ukraine створила сайт Svitlospot, який показує найближчі до користувача місця для роботи зі світлом та інтернетом.

Мета проєкту — допомогти українцям продовжувати працювати, незважаючи на терористичні акти росії. Особливо важливою є безперебійна робота українців на закордонних роботодавців, оскільки ті не хочуть ризикувати й гаяти час.

Svitlospot розробили за два дні. Він містить перелік київських локацій з електроенергією, куди люди можуть піти попрацювати від час вимкнень світла вдома. На сайті є опис усіх послуг, які надає локація, і ціна за користування її послугами.

Дані про нові локації збирають переважно в міських пабліках у Telegram і Viber.

“Буде круто, якщо нас підтримають медіа та популярні новинні канали в месенджерах. Їх читають потенційні користувачі й ті, хто може мати необхідну локацію. Також ми надсилаємо анкету тим, кого знаходимо самі. Можливо, спробуємо таргетинг. Мета комунікації (для власників локацій — ред.) полягає в тому, щоб передати ідею, що це не золота шахта, як маски чи генератори, а радше тимчасовий обов’язок допомагати й підтримувати інших, якщо є така можливість”, — говорить Максим Гонтар, керівник CODY Ukraine.

Команда розробників каже, що не хоче локалізувати продукт тільки для певних міст чи регіонів, тому база локацій розширюватиметься. Крім цього, формати пропонованих місць можуть бути різними — крім коворкінгів, можна додати пропозиції бізнесів, у яких є вільні робочі місця в офісах.

Якщо сайт буде затребуваним, то випустять його оновлену версію — з локаціями одразу на карті й іншими елементами, що спрощують користування вебресурсом.

Щоб подати свою локацію для бази, власник може заповнити Google-форму.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень