fbpx
Slow news

Створили пристрій на основі ШІ, щоби впоратися з проблемою забруднень  

За три місяці після запуску кількість нелегальних відходів скоротилася на 73%
Бондар Каріна, 17.05.2023

Агентства Leo Burnett Taiwan та Digitas Taiwan запустили пристрій на основі штучного інтелекту, який виявляє людей, що забруднюють території, та проєктує їх голографічне зображення.

Щоб відлякати порушників, детектор розпізнавання поведінки використовує образ Тудігуна, бога землі в даосизмі, якого на Тайвані поважають як старійшину сім’ї.

Мета технічного рішення полягає в тому, що люди, які засмічують вулиці, бачитимуть голографічне зображення. Воно нагадуватиме їм про те, що не можна викидати сміття несанкціоновано.

“Більшість людей не викидає сміття з поганими намірами, тому створення маленького голографічного бога було найбезглуздішим способом, який ми могли придумати, щоб показати BaoXing Council, як творчість і технології можуть зробити наші райони кращими”, — зазначив Кевін Ян, генеральний директор та головний операційний директор Leo Burnett Taiwan.

За три місяці після запуску системи кількість нелегальних відходів скоротилася на 73%. Тепер місцева влада вивчає можливість використання цієї технології в інших районах міста Новий Тайбей.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень