fbpx
Slow news

Створили проєкт для боротьби з російською пропагандою на міжнародній арені

Ролики розповідають про щоденні зусилля для запобігання продовольчій кризі у світі
Бондар Каріна, 23.03.2023

Компанія Starlight Media створила серію з 10 роликів під назвою From Ukraine, with bravery. Вони стануть інструментом українських дипломатів у боротьбі проти російської пропаганди на міжнародній арені.

“Україна завжди була одним з найбільших експортерів на ринку пшениці та олії. Через повномасштабне вторгнення росії, блокування портів та окупацію наших підприємств експорт на якийсь час зупинився. Це призвело до дефіциту та глобального зростання цін на продовольство. Наприклад, відомо, що за першу половину 2022 року у Південній Кореї зачинилося понад 1200 пекарень, які на тлі внутрішньої інфляції не змогли собі дозволити здорожчання олії та борошна. Це лише один з прикладів того, як російська агресія в Україні впливає на весь світ,” – каже креативна продюсерка Starlight Media Тетяна Гребенік.

Для зйомки проєкту команда Starlight Media їздила Україною, брала інтерв’ю у працівників ферм і підприємств, була очевидцем жнив під обстрілами, говорила із залізничниками та працівниками річкових портів, які прийняли перший удар після блокування морських портів.

“Саме тому, не дивлячись на щоденну смертельну загрозу з боку РФ, український агросектор відновив роботу – як результат почав стабілізуватися і ринок продовольства. Наразі, навіть у стані війни, Україна залишається гарантом продовольчої безпеки в світі. Але якою ціною досягається ця крихка стабільність? Наша мета – розповісти світові про щоденний подвиг українських аграріїв, які перебувають на передовій війни за продовольчу безпеку світу”, – наголосила креативна продюсерка.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень