fbpx
Slow news

Створили платформу для допомоги українцям, які постраждали від війни  

Консультації надають безплатно
Бондар Каріна, 20.04.2023

Українсько-британська IT-ініціатива Project Ukraine запустила платформу Find Refuge для допомоги постраждалим від війни українцям.

На платформі можна надавати й отримувати консультації з правових питань, поради щодо працевлаштування, пошуку житла, медицини, освіти.

“Через російську агресію мільйони українців були змушені залишити свої домівки. У новому місці переселенці часто потребують консультативної допомоги, поради чи просто підтримки. Водночас досі не існувало централізованого майданчика, куди люди могли би звертатися для розв’язання своїх проблем, а волонтери у зручний для себе спосіб надавати допомогу тим, кому вона справді потрібна. Саме тому була створена платформа Find Refuge. Ми допомагаємо допомагати — робимо волонтерську діяльність максимально комфортною, а людям надаємо можливість отримати допомогу швидко, легко та навіть без потреби виходити з дому”, — повідомив засновник Find Refuge Артур Корвін Павеллс.

Консультації надають безплатно. Для отримання допомоги потрібно зареєструватися на сайті та заповнити онлайн-форму.

Стати волонтером на Find Refuge може кожен, хто має знання та досвід у певній сфері, а також час і можливість допомагати.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень