fbpx
Slow news

Створили освітню платформу для неприбуткових організацій

Там можна дізнатися, як отримати грант і просувати свою справу в інтернеті
Бондар Каріна, 28.04.2023

Агенція digital-маркетингу Inweb запустила безплатну освітню платформу для неприбуткових організацій, щоб вони мали змогу ефективніше залучати донорів, партнерів до своєї роботи.

Це навчальна платформа, завдяки якій благодійні фонди, громадські об’єднання та інші неприбуткові організації (НПО) можуть дізнатись більше про маркетинг і почати розвивати свою справу.

“2020 року ми почали втілювати свою корпоративну соціальну відповідальність у життя та безкоштовно допомагати неприбутковим організаціям (НПО) стати учасниками програми Google Ad Grants. На сьогодні ми допомогли, мабуть, вже сотні НПО отримати грант та десяткам організацій налаштувати рекламу в пошукових системах. Я вважаю, що кожен бізнес на своєму рівні може та повинен робити щось у напрямку КСВ, допомагаючи тим самим українцям або сприяючи наближенню перемоги України”, — каже Ігор Мутерко, засновник Inweb.

Першим в Академії відкривається безплатний курс Google Ad Grants. Згодом будуть доступні й інші курси з інтернет-маркетингу для НПО.

У майбутньому на освітній платформі буде більше курсів для неприбуткових організацій: оптимізація сайту для пошукових систем, контент-маркетинг тощо.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень