fbpx
Slow news

Створили освітній курс, що дасть змогу подивитися на історію України без фейків

У межах курсу розберуть понад 20 історичних міфів
Бондар Каріна, 31.03.2023

Платформа гуманітарної онлайн-освіти “Культурний проєкт” запустила відеокурс “Українські історичні міфи”, під час якого можна ознайомитися з більш як двома десятками міфів.

“Історія закладає основу для нації та національної ідентичності. Фейки роблять цю основу хиткою, закладаючи невідповідні культурні коди. Неправдиві історії дають підстави уявляти Україну частиною іншого світу. На фейках та спотвореннях минулого вибудовується інформаційна війна та пропаганда про нас же самих”, – йдеться в анотації до курсу.

Деконструкцію поширених міфів для курсу провели наукова співробітниця Інституту історії України НАН України, професорка Національної академії образотворчого мистецтва й архітектури Ольга Ковалевська та співробітник Інституту історії України НАН України, редактор сайту “Історична правда”, викладач Києво-Могилянської академії Віталій Скальський.

Курс доступний на “Культурному проєкті” як індивідуальний відеокурс. Навчання є платним. Користувачі матимуть доступ до лекцій, а також до рекомендованих лекторами матеріалів упродовж року.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень