fbpx
Slow news

Створили креативну агенцію Bathtub Creative, команда якої щодня працює у ванних кімнатах

Фейкова компанія розповідає світу про буденну роботу креативників в Україні
Мачулка Ангеліна, 08.12.2022

Рекламна агенція зі США Curiosity, PR Army та MacPaw Foundation створили фейкову креативну агенцію Bathtub Creative.

Команда Bathtub Creative працює у ванних кімнатах. Агенція має сторінки в LinkedIn та Instagram, де пропонує свої послуги та шукає спеціалістів. Насправді єдина задача компанії — розповісти про умови, в яких змушені працювати креативники в Україні та висловити солідарність.

Також Bathtub Creative збирає кошти на засоби гігієни для українців на звільнених територіях. Для цього агенція Curiosity створила лімітовану серію веганського натурального мила ручної роботи в жовто-блакитних кольорах. Усі гроші від продажів і донати передадуть у MacPaw Foundation.

Проєкт створили за два місяці. Команда Curiosity створила сайт, сторінки Bathtub Creative у соцмережах і реалізувала механіку. Ініціативу запустили напередодні новорічних свят, щоб підкреслити контраст між двома реальностями: святковою, мирною й українською, воєнною.

Також 20 грудня Curiosity проведе #WorkFromTubDay. У цей день вони запрошують креативників і колег із усього світу працювати з ванних кімнат і публікувати фото й відео цього досвіду в Instagram із гештегом #WorkFromTubDay. За кожну публікацію із гештегом Curiosity зробить донат у MacPaw Foundation.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень