fbpx
Slow news

Створили інструмент, що дає змогу користуватися соцмережами за допомогою міміки

Його зможуть використовувати люди з хворобою Паркінсона
Бондар Каріна, 02.05.2023

Фармацевтична корпорація Eurofarma разом із креативним агентством Dentsu Creative створять інструмент розпізнавання виразу обличчя на основі штучного інтелекту.

Він дасть змогу пацієнтам із хворобою Паркінсона контролювати свою активність у соціальних мережах за допомогою міміки.

За допомогою інструменту Scrolling Therapy пацієнти зможуть виконувати вправи для обличчя через соціальні мережі, керуючи командами на екрані пристрою за допомогою жестів.

“Дуже важко сидіти перед дзеркалом 45 хвилин на день і спостерігати, як на очах змінюється вираз обличчя. Жити з хворобою і так досить складно без того, щоб буквально стикатися з нею в дзеркалі щодня. Ось чому я відчував себе дуже мотивованим запропонувати технологію, яка могла б підтримати всіх пацієнтів за допомогою розважальної діяльності, якою є перегляд соціальних мереж”, — коментує працівник Dentsu Creative Себастьян Порта, який також має цей розлад.

Інструмент Scrolling Therapy доступний безплатно в магазині Google Play, а незабаром з’явиться і в Apple App Store. Наразі його можна завантажити трьома мовами по всьому світу: англійською, португальською та іспанською.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень