fbpx
Slow news

Створили e-сommerce платформу українського фешну Angel for Fashion

Вона представить український дизайн клієнтам у всьому світі, крім росії й білорусі
Мар'яна Хемій, 05.04.2022

Angel for Fashion — нова онлайн-платформа, яка продає вироби 30 українських дизайнерів. Angel for Fashion пропонує вироби, виконані в різних стилях: легкі сукні, натхнені традиційними українськими дизайнами від бренду Foberini; нахабно гламурні луки від Фролова; жаскі шкіряні вироби — сумки Kofta, маски й ремені Bob Basset та інші товари.

Аліна Байрамова, креативна директорка Angel for Fashion, так характеризує модну індустрію України: “Це одна з найбільш процвітаючих і життєво необхідних атмосфер. Зустріч зі світом була для неї неминучою. Війна лише прискорила процес”.


Foberini
Frolov
Valery Kovalska


Angel for Fashion є дітищем Джен Сідарі, в резюме якої — Zappos і Vivienne Westwood. Сайт працює за моделлю дропшипінгу, де Angel for Fashion отримує відсоток від продажів в обмін на розміщення продуктів на своєму сайті. Замовлення, розміщені на сайті, потрапляють до дизайнерів. Вони виготовляють та доставляють речі, вартість доставки входить у загальну вартість одягу.

Наразі на платформі розміщено понад 800 товарів. Утім, деякі з них доступні лише для попереднього замовлення або мають застереження, що доставка може бути відкладена через логістику ланцюга поставок у країні, в якій ведеться війна.

Ідея створення сайту виникла в Сідарі наприкінці лютого, коли вона повернулася до Західного Голлівуду після показу шести українських дизайнерів у Нью-Йорку. Ця вітрина відкрилася за день до повномасштабного російського вторгнення. Оскільки відправити одяг назад в Україну більше не було змоги, Сідарі забрала чотири дизайнерські колекції до своєї однокімнатної квартири.


Bob Basset
Kofta Studio


Джерело: The New York Times

Читайте також у рубриці Slow news
Боротьба з насильством: в Україні стартувала кампанія підтримки постраждалих
Організації, зірки та лідери думок об’єднуються, щоб привернути увагу до проблеми
Вийшло третє число «Літопису українського дизайну»
У ньому розповідають про офіційні шрифти ЗСУ, піар-кампанії військових бригад та соціально-політичну графіку
Стартувала національна кампанія «Ми всі за одне»
Героями ролика-маніфесту стали реальні військовослужбовці та волонтери
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень