fbpx
Slow news

Створили додаток Photon для професійної фотозйомки

А також випустили посібник для фотолюбителів-початківців
Бондар Каріна, 24.07.2023

Компанія LateNiteSoft випустила новий додаток для iOS під назвою Photon, що орієнтований на професійну фотозйомку.

Додаток дає змогу знімати в автоматичному режимі. Він має легкий доступ до елементів керування для налаштування фокусу, витримки, ISO (чутливість сенсора до світла) та балансу білого (наскільки “теплим” або “холодним” буде зображення).

З основного інтерфейсу можна швидко отримати доступ до кнопок для зміни формату зображення, роздільної здатності й керування спалахом, а також перемикання між ширококутним, надширококутним, телефото- й селфі- об’єктивами.

Зверху над видошукачем є кнопка керування спалахом з такими режимами, як автоматичний, ввімкнений, вимкнений та ліхтарик. У верхньому правому куті користувачі можуть побачити гістограму — графік, який представляє різні світлові тони на фотографії.

Додаток підтримує формати JPEG, HEIF, True RAW і ProRAW, а користувачі можуть зберігати комбінації JPEG/HEIF з RAW. Також можна легко переглянути всі фотографії, зроблені під час сесії, не виходячи з програми, і видалити невдалі.

“Photon — це продукт нашого більш ніж 10-річного досвіду у фотобізнесі, без жодного багажу. Ми знайшли час, щоб переосмислити кожен аспект процесу зйомки, враховуючи всі відгуки, які ми отримали, і наслідки всіх наших рішень у минулому. Те, що ми створили, на наш погляд, — просто найкращий, інтуїтивно зрозумілий, доступний, але потужний спосіб фотографувати на iPhone”, — сказав Ноель Розенталь, продакт-менеджер компанії.

Компанія LateNiteSoft, яка випустила додаток, також підготувала детальний посібник для Photon, щоб будь-хто, навіть фотолюбителі-початківці, міг дізнатися більше про використання ручного керування для зйомки.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень