fbpx
Slow news

Студія “Мамахохотала” презентувала соціальний проєкт “Країна сонячних зайчиків”

Це 12 короткометражних фільмів та 12 інтерв’ю на важливі соціальні теми
Альтман Дарина, 31.12.2020

Студія “Мамахохотала” презентувала проєкт “Країна сонячних зайчиків”. У межах нього випустили 12 короткометражних фільмів та 12 інтерв’ю з експертами.

Проєкт висвітлює 12 соціальних тем та має на меті звернути увагу українців на важливі питання. Ці теми не мають гучного розголосу в суспільстві: сексуальна освіта дітей, насильство в сім’ї, фейки, толерантність, захист тварин, кібербулінг, життя після війни, проблеми людей поважного віку, донорство, залежності, екопроблеми, благодійність та натхнення.

У головних ролях виступили зірки українського шоу-бізнесу: Олександр Рудинський, Олександр Тодорчук, Ігор Кондратюк, Світлана Тарабарова, Марія Артеменко, Ольга Сумська, Ольга Цибульська та інші.

Автором ідеї проєкту виступив співзасновник та актор студії Євгеній Янович.

«”Країна сонячних зайчиків” — це, передусім, про просвіту. Але ми використовуємо не нудні повчання, а творчість. Ми говоримо про важливі речі не заїждженими тривіальними фразами, а з креативом та емоціями. Це проєкт про те, що варто усвідомити, ХТО ми й ДЕ ми. А також — ЩО навколо нас. І маючи усвідомлення, почати діяти», – прокоментував Євгеній Янович.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень