fbpx
Slow news

Студія FFFACE.ME створюватиме Instagram-фільтри для благодійних фондів

За них бренд-партнери зможуть перераховувати пожертви
Альтман Дарина, 29.03.2021

Українська студія з розробки фільтрів FFFACE.ME запустила платформу для колаборації брендів і благодійності FFFACE SOCIAL. Студія безкоштовно створюватиме Instagram-фільтри для благодійних фондів та некомерційних ініціатив, а бренд-партнери — жертвуватимуть гроші за кожну сторіз із цим фільтром та позначкою бренду.

Щомісяця FFFACE.ME готуватиме соціальний Instagram-фільтр, за кожне використання якого бренд-партнер сплачуватиме пожертви в один із благодійних фондів або соціальних ініціатив.

Так звичайна сторіз від користувачів перетворюється в благодійний внесок. А позначка акаунта бренду дає охоплення бізнесу. У такий спосіб що більше сторіз із благодійним фільтром зроблять користувачі Instagram — то більше згадок отримає бренд і більшу суму перерахує на благодійність.

Засновники зазначають, що FFFACE SOCIAL не тільки допоможе великим брендам бути соціально відповідальними, а й дасть можливість кожному з нас стати благодійниками, просто записавши сторіз.

Дмитро Корнілов,
співзасновник і СЕО FFFACE.ME

“Сьогодні бренди як ніколи повинні думати про власну соціальну відповідальність і мати свою позицію. Адже без неї вони ризикують потонути в нескінченній рекламної конкуренції й залишитися знеособленими. Ми даємо брендам і соціальним проєктам платформу для колаборації та перевірений інструмент, який дозволяє залучити третього учасника процесу — споживача. 

Важливим є те, що завдяки FFFACE SOCIAL, допомагаючи соціальним проєктам, бренд все одно отримує промо в Instagram. У межах механіки, яку ми пропонуємо, споживачі самі генерують згадки бренду за допомогою позначки в сторіз. Виходить, що підтримка соціальних проєктів — це реклама, на яку бренд віддає рекламний бюджет не Facebook, а суспільству й конкретним людям, які потребують допомоги”. 

У межах проєкту студія вже успішно реалізувала подібні кейси з фондом “Життєлюб”, “Не така як інші вона”, а також запустила Instagram-флешмоби на соціальну тематику для UAnimals, “Агентів крові” та Маршу Жінок.

Для того, щоб стати учасником та отримати безкоштовний фільтр, благодійному фонду або некомерційній соціальній ініціативі потрібно заповнити форму на сайті. Там також можуть зареєструватися і бренди, які хочуть створити соціальну колаборацію.

Читайте також у рубриці Slow news
«І будуть люди»: з’явився подкаст про сучасне батьківство в Україні
Про підготовку до вагітності, пологи, страхи та відповідальність партнерів
Українці створили гейміфіковану платформу для збору донатів на потреби ЗСУ
У ній можна знищувати військові та інфраструктурні об’єкти на території рф у реальному часі
Україна з проєктом «Плетіння сіток» представить свій павільйон на Венеційській бієнале
Він про згуртованість і колективний опір перед обличчям війни
Бренд «Щедрий Дар» презентував рекламний ролик, згенерований ШІ
Його головна ідея — нагадати споживачу, що цей продукт є обов’язковим у житті кожної сім’ї
В Україні стартувала інформаційно-освітня кампанія з особистої кібербезпеки
Для закріплення знань пропонують пройти інтерактивну гру
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень