fbpx
Slow news

Сценарист “Карткового будинку” працює над фільмом про звірства росіян на Київщині

Бо Віллімон уже в Україні та збирає інформацію
Мар'яна Хемій, 15.04.2022

Відомий сценарист і драматург американських серіалів Бо Віллімон приїхав до України, щоб зібрати матеріал для документального фільму про жорстокі звірства російсько-окупаційних військ у Київській області. Разом із командою він побував у Бучі та Бородянці.

Про це повідомила пресслужба Бучанської міської ради. Сценарист хоче розповісти світові правду про геноцид українців та героїчний опір нашого народу.

Раніше Україну відвідували режисери Шон Пен та Кері Фукунага, який зняв останнього “Бонда” — фільм “Не час помирати”.

31 березня українські військові звільнили окуповані росіянами Бучу та Бучанську громаду на Київщині. За кілька днів у медіа з’явилися відео та фотографії численних убитих, які лежали на вулицях.

Із супутникових знімків також дізналися про братську могилу в Бучі, на території храму Андрія Первозванного та Всіх Святих. Окупанти ховали до неї вбитих містян ще з 10 березня, коли Буча перебувала в облозі.

За даними німецької розвідки, перехоплені радіоповідомлення військових рф про масові вбивства в Бучі свідчать, що це не були випадкові дії або вчинки окремих військових. Це тактика чи навіть стратегія росії для залякування українців.

Наразі в місті виявили понад 400 тіл мирних мешканців, убитих і закатованих російськими військовими за час окупації.

Читайте також у рубриці Slow news
Розпочато формування журі Effie Awards Ukraine 2026
Представники рекламно-комунікаційної індустрії можуть рекомендувати кандидатів до суддівської команди конкурсу
В Ірпені відкриють перший в Україні центр психологічної підтримки за участю котів
До програм фелінотерапії залучать 150 котів, а з відвідувачами працюватимуть професійні психологи
В Україні запроваджують нову програму профільної середньої освіти за професійним спрямуванням
Учні навчатимуться три роки, здобуваючи повну середню освіту й водночас практичні навички
Медичний факультет болівійського університету створив кампанію про меланому, використавши образи екологічних катастроф
Зображення посух, пожеж і розливів нафти привертають увагу до важливості раннього виявлення раку шкіри
Ukraїner відкриє виставку до свого 10-річчя у книгарні «Сенс»
Експозиція об’єднає фото, відео й цитати, які команда проєкту збирала впродовж десятиліття дослідження України
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень