fbpx
Slow news

На станції “Академік Вернадський” в Антарктиді встановили артінсталяцію

Дизайн натхнений типовим українським будинком
Бондар Каріна, 13.03.2023

Майстерня архітектури та дизайну інтер’єру Balbek Bureau створили артінсталяцію “Дім. Спогади” для української антарктичної станції “Академік Вернадський”.

Інсталяцію розробили на основі переосмислення старого паливного бака. Дизайн натхнений типовим українським будинком, який має асоціюватися “з теплом, затишком і канікулами в бабусі”.

Це будинок з дахом із черепиці, димарем, ”характерними вікнами” і каркасом навколо бака, пояснюють у Balbek Bureau. За задумом інсталяція має нагадувати ескіз будинку олівцем, “ніби хтось пригадує свій дім і робить замальовку”.

“Ця споруда – чи не перше, що бачать чотири тисячі туристів, які щорічно відвідують станцію «Академік Вернадський» під час антарктичного літа”, – кажуть у Balbek Bureau.

На стінах бака розмістили мініекспозицію: борди з гілкою смереки, фрагментами вишиванки й зразками косівської мальованої кераміки.

Проєкт розробили спільно з “Сільпо” і дослідно-конструкторським бюро “Майстерня Чудес” на запит Національного антарктичного наукового центру.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень