fbpx
Slow news

GUNIA Project та Музей Гончара видадуть альбом про українську культурну спадщину

Супроводжує видання добірка листівок
Бондар Каріна, 26.03.2024

Раніше ми повідомляли, що Музей Гончара та GUNIA Project готують спільний проєкт «Україна та Українці» за підтримки Міністерства закордонних справ України.

Нині команда проєкту повідомила, що на 130 аркушах мистецького альбому розмістять світлини, замальовки Івана Гончара та авторський художній шрифт для текстів.

У виданні представлять всі регіони України. Але особлива увага приділена тим місцевостям, які найбільше постраждали від гуманітарних і техногенних катастроф минулого століття, а також після руйнацій нинішньої російсько-української війни.

У такий спосіб музейники, творчі особистості, культурні менеджери та науковці хочуть представити світові українську культурну спадщину та візуалізовану історичну пам’ять.

«Альбом є важливою точкою опори для активної частини українського суспільства, кожного, хто нині готовий дослідити свій рід та зберігати пам’ять про нього, охороняти культуру та історію українського народу. Він також видається для сучасних українських етнологів, антропологів, фольклористів, музейників, культурологів та митців», — розповідають Наталія Каменська та Марія Гаврилюк, засновниці GUNIA Project.


Супроводжує видання добірка листівок. Вони побачили світ у період російської агресії проти України, коли відбувається переосмислення історії і масштабів культурних та людських втрат XX-XXI століття. Саме тому автори привертають увагу до культурної спадщини тих місцевостей, які зачепила війна.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачі Х підтримали книгарню «Сенс» десятками 5-зіркових відгуків на гугл-картах
Зробили це у відповідь на кілька негативних коментарів зі звинуваченнями в русофобії
У Signal з’явиться  можливість додавати псевдоніми й нотатки для контактів
Наразі розробники тестують цю функцію
robota.ua проведе безплатний вебінар про цінності, які обʼєднують людей у команду
Він буде корисний керівникам, власникам бізнесу, HR та L&D експертам
Українець створив безоплатний застосунок для перекладу відео
Нині доступні для перекладу українська та кримськотатарська
Книгарня Readeat закликає підтримати харківських видавців
Пропонують придбати книжки за видавничими цінами й у такий спосіб допомогти Харкову
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень