fbpx
Slow news

Стікери для вебкамери, що сховають вас від нагляду Старшого Брата

Розробка компанії UNDERDOG, що займається питаннями цифрової безпеки, і креативного агентства ANGRY
Ірина Виговська, 18.06.2020

У 2014 році BBC написали про російський сайт, який незаконно транслював відео з тисяч вебкамер по всьому світу. Того ж року колишній співробітник ЦРУ Едвард Сноуден розповів, що спецслужби США і Великобританії мають можливість стежити за мільйонами “вебок”. У 2016 році невідомий користувач сайту “Двач” зламав кілька сотень вебкамер через утиліту MediaGet.

Того ж року ЗМІ помітили, що засновник Facebook Марк Цукерберг заклеїв камеру скотчем.

У наш час мільйони людей користуються додатками і програмами, що запитують доступ до вебкамер. Але як захистити себе від хакерів, які намагаються підключиться до них віддалено?

Компанія Underdog, що займається питаннями цифрової безпеки, і креативне агентство ANGRY створили набір багаторазових захисних наклейок за мотивами трьох відомих фраз із трьох відомих книжок: “Я не знаю, що ти робив минулого літа”, “Я не бачу тебе”, “Старший брат не стежить за тобою”.

Наклейки потрібно кріпити на вебкамеру комп’ютера або ноутбука, коли ви не говорите по відеозв’язку.

Кожна наклейка складається з двох частин: основи та ока, що знімається. Щоб відкрити камеру й не залишити на екрані слідів від пальців, варто просто потягнути за спеціальний язичок і відклеїти вічко.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень