fbpx
Slow news

Стартувала комунікаційна кампанія «Платформа допомоги врятованим»

Вона інформує, де шукати допомогу постраждалим від насильства під час війни
Кірста Олена, 08.05.2024

«Платформа допомоги врятованим» – це всеукраїнська комунікаційна кампанія щодо підтримки постраждалих унаслідок насильства під час війни.

На платформі подано інформацію про сервіси, що можуть допомогти постраждалим захиститися від насильства під час війни. На сайті розміщено адреси служб, що надають допомогу психологів, юристів та соцпрацівників.

«Інформаційна кампанія про діяльність Платформи має на меті простою мовою пояснити важливість звернення постраждалих по допомогу, а також поінформувати про доступні сервіси з надання такої допомоги. У межах кампанії заплановане розміщення інформаційних матеріалів в інтернеті, зокрема в соціальних мережах та на офіційних сайтах обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування», – йдеться на сайті платформи.

Над розробкою візуалізації проєкту працювала команда агенції Kyїfornia. За словами представників агенції, їхнім головним завданням було показати шлях до Платформи. І вони зробили це за допомогою Внутрішнього Стану – Персонажа, який не має ані віку, ані гендера.

«Він став віддзеркаленням емоцій та переживань, з якими живуть постраждалі: розгублений зовні та з купою заплутаностей усередині», – розповідають на сайті агенції.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
В Україні вперше протестували 5G
Якість зв’язку перевірили між Києвом, Івано-Франківськом і Гельсінкі
Microsoft додала в телеграм свій чатбот зі ШІ
Він відповідає живою мовою на будь-які запитання
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень