fbpx
Slow news

Стали відомі найпопулярніші додатки в Google Play

Переможець — програма для особистісного зростання
Мачулка Ангеліна, 30.11.2021

29 листопада компанія Google оголосила переможців конкурсу Google Play Best of 2021.

Цього року, на відміну від минулого, у конкурсі брали участь також програми й ігри для планшетів, а ще додатки для Wear OS і Google TV.

Як і в Best of 2020, цьогоріч були популярними програми, орієнтовані на особистісне зростання:

  • додаток Balance, який отримав нагороду “Найращий додаток 2021 року”, заохочує людей знаходити свій центр за допомогою персоналізованих медитацій. 
  • Moonly надає поради та рекомендації на основі місячного календаря.
  • Laughscape допомагає людям досягти медитативного стану через сміх.

“Для нас велика честь, що Google вибрав Balance своїм найкращим додатком 2021 року, — каже Джессі Пікард, засновник і генеральний директор Elevate Labs, стартапу, який розробив додаток. — Ми створили Balance із думкою про людину. Немає двох однакових людей, і ми хотіли створити персоналізовану програму психічного здоров’я, яка може відображати й підтримувати ці особливі відмінності. Я також хочу подякувати нашим клієнтам за їхню допомогу в нашій подорожі. Ваша участь і відгуки дозволили нам створити справді чудовий продукт разом”.

Тим часом в іграх найкращою грою стала Pokémon UNITE. Її відзначили за динамічний ігровий процес і міжплатформний досвід. 

Натомість за версією користувачів, найкращим додатком став стримінговий сервіс Paramount+, а грою — Garena Free Fire MAX.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень