fbpx
Slow news

Sprite Zero Sugar створив рекламу з Вакандою зі всесвіту Marvel

А також дозволив зазирнути за лаштунки “Чорної пантери: Ваканда назавжди”
Мачулка Ангеліна, 11.10.2022

У своїй новій рекламі Sprite Zero Sugar відкриває портал у вигадану країну Ваканду зі всесвіту Marvel.

За допомогою нової кампанії Sprite долучився до промо фільму “Чорна пантера: Ваканда назавжди”, який вийде 11 листопада 2022 року.

30-секундний телевізійний ролик показує, як хлопець тягнеться до Sprite Zero Sugar у своєму холодильнику та відкриває портал у Ваканду. Там його помічає і лякає воїнка жіночого загону “Дора Міладже”. Коли він зачиняє двері, то помічає на пляшці етикетку Wakanda Forever і випиває газовану воду.

Крім реклами, Sprite Zero Sugar дозволить покупцям зазирнути за лаштунки створення фільму “Чорна пантера-2”. На пляшках із напоєм розмістять QR-коди, які перенесуть людей у доповнену реальність The Hall of Zero Limits. Тут можна побачити роботу художниці-постановниці Ханни Бічлер, художниці розкадровки Жасмін Алексії та скульпторки Алісії Діас. 

“Завдяки поєднанню продукту з фільмом, що має таке культурне значення та резонанс як “Чорна пантера: Ваканда назавжди”, ми сподіваємося прискорити зростання бренду. І бренд Sprite, і фільм поділяють спорідненість і актуальність для мультикультурних спільнот, тому це була природна співпраця”, — говорить директорка бренду Sprite у Північній Америці Теріка Фасакін.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень