fbpx
Slow news

Sprite оновлює логотип і відмовляється від зеленої пляшки

У межах своєї першої глобальної рекламної кампанії
Мачулка Ангеліна, 12.05.2022

Sprite представив свою першу глобальну кампанію, яку поширять на всіх 200 ринках і в усіх регіонах, де доступний напій.

Кампанія називається Heat Happens (“Спека трапляється”), а Sprite має стати рятівником від спраги. Ініціатива має на увазі як буквальну, природну спеку, так й інтелектуальну. Цільовою аудиторією проєкту стала молодь, для якої у соцмережах запустять розповіді про “теплові хаки”.

“Ми віримо, що споживачі покоління Z живуть у світі, який ще гарячіший, ніж будь-коли. … [новий проєкт] пристосований до того, що, на нашу думку, є істиною стилю життя покоління Z. Наші амбіції насправді — залучити покоління Z і спонукати його до щотижневого ритуалу споживання Sprite”, — говорить глобальний бренд-директор Sprite Шренік Дасані.

Частиною кампанії стала зміна дизайну Sprite — оновлено логотип, а назва бренду написана збільшеним і спрощеним шрифтом. Також компанія поступово відмовлятиметься від фірмових зелених пляшок на користь звичайних прозорих — їх легше переробляти. А ще на нових пляшках буде надруковано напис “Перероби мене!”.

Читайте також у рубриці Slow news
Enko запустив грантову програму для українських артистів
​​Протягом восьми місяців лейбл відбиратиме одного артиста та займатиметься його розвитком
В Україні створили медіа “Вечір”
Аудиторією проєкту є українці різного віку, стану й статусу
Створили освітній курс, що дасть змогу подивитися на історію України без фейків
У межах курсу розберуть понад 20 історичних міфів
Meta запустила інструменти, що відмежують рекламні оголошення від шкідливого контенту
Рекламодавцям пропонують три рівні ризику, які можна обрати для реклами
Запустили ШІ-продукт для створення маркетингових зображень
Новий продукт автоматизує редагування
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень