fbpx
Slow news

Spotify випустив щорічну кампанію “Wrapped”

У ній для кожного користувача підбили підсумки року
Альтман Дарина, 02.12.2020

Spotify запустив щорічну глобальну кампанію “Wrapped”, у якій підбив підсумки року. Стримінговий сервіс випустив персоналізований аналіз прослуханої музики й подкастів для кожного користувача.

Бренд зосередив увагу на двох темах: вдячності та стійкості.

“Ніхто не знав, що відбудеться в березні. Цей рік мав безмірну кількість викликів і труднощів для всіх, але й показав неймовірну силу і стійкість по всьому світу”, – відзначив виконавчий креативний директор Spotify VP-Global Алекс Бодман.

Spotify Wrapped показує користувачу аналіз прослуханої за рік музики й подкастів. Функція створює персоналізований топ виконавців, розповідає, скільки годин ви слухали який гурт та яку пісню відтворили найбільше разів. 

“Ця пісня допомогла вам пройти через все”, – Spotify акцентує на рятувальній ролі музики у 2020 році.

У межах ініціативи випустили також зовнішню рекламу. На білбордах зобразили популярних виконавців і авторів подкастів та подякували за їхній внесок.

Окрім цього, Spotify долучився до співпраці з Національною незалежною асоціацією закладів в ініціативі “Збережи наші сцени”. Вона підтримує розважальні заклади у США, що зачиняються по всій країні через пандемію.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень