fbpx
Slow news

Spotify вилучив кнопку “Перемішати” під час прослуховування альбомів

Ця ініціатива належить Адель
Мачулка Ангеліна, 22.11.2021

Spotify вилучив опцію перемішування пісень в альбомі, щоб користувачі могли слухати пісні в порядку, призначеному самим виконавцем.

До цього кроку Spotify спонукала Адель, яка нещодавно випустила свій альбом “30” на потоковому сервісі. Виконавиця раніше говорила про те, що виступає проти прослуховування пісень з альбома в довільному порядку. У твіті 20 листопада Адель написала, що видалення кнопки перемішування “було єдиним запитом у нашій індустрії, що постійно змінюється”.

“Ми створюємо трек-лісти наших альбомів з такою дбайливістю та вдумливістю не без причини, — написала співачка. — Наше мистецтво розповідає історію, і наші історії слід слухати так, як ми задумали”.

Представник Spotify Кріс Мачовскі заявив, що користувачі та виконавці “давно просили” про цю функцію: “Як згадувала Адель, ми раді повідомити, що почали впроваджувати нову преміум-функцію, про яку давно просили як користувачі, так і виконавці, щоб увімкнути кнопку “Відтворити” за замовчуванням на всіх альбомах. Ті користувачі, які все ще хочуть перемішати пісні в альбомі, можуть перейти до перегляду “Зараз відтворюється” та увімкнути перемішувач”.Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень