fbpx
Slow news

SpaceX Ілона Маска встановить перший рекламний щит у космосі

Щоб показати рекламу на Суперкубку та Гран-прі Формули-1
Мачулка Ангеліна, 08.07.2021

Канадська інженерна фірма Geometric Energy Corporation (GEC) та SpaceX виведуть рекламу в космос.

Ракета SpaceX Falcon 9 відправить у космос CubeSat, який відображатиме рекламу. Вартість реклами визначатиметься ринковою вартістю криптовалютних токенів, які можна буде перетворити на права для управління пікселями на CubeSat. Звичайно, що більша або триваліша реклама, то вищою буде ціна.

Очікується, що першу рекламу CubeSat відтворить у 2022 році, хоча GEC все ще працює над квантовою системою зв’язку, яка дасть змогу миттєво передавати інформацію на великі відстані.

Читайте також: Реклама космічних масштабів. Хто та як рекламується в космосі

Читайте також у рубриці Slow news
У Парижі відбулася світова прем’єра українського документального фільму «Мир для Ніни»
Стрічку про матір українського військового, закатованого в полоні, показали в межах міжнародного конкурсу 45-го фестивалю документального кіно Jean Rouch
«Дискаверник» і Gemini організовують велозаїзд на підтримку навчання українських офіцерів
Кошти від заходу передадуть на фінансування курсу «Вишкіл капітанів», який реалізує фонд «Повернись живим»
80% українців переживають тривогу, виснаження або апатію, — результати дослідження
#ВАРТОЖИТИ й Kantar Україна проаналізували, як війна впливає на психологічний стан українців і чи готові вони звертатися по допомогу
У Києві відкриють виставку робіт оборонця Маріуполя Віталія Кулагіна
Серія чорно-білих графічних робіт відображає особистий досвід оборони Маріуполя та перебування в російському полоні
Українські фотографки Таня й Женя Постернак зняли тизер для Dior Cruise 2027
Відео відсилає до естетики фільмів Альфреда Гічкока
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень