fbpx
Slow news

Соціальний проєкт “Не така як інші вона” запустив благодійний флешмоб

Разом з агенцією FFFACE.me вони підтримали жінок з інвалідністю
Альтман Дарина, 15.02.2021

Соціальний проєкт про жінок з інвалідністю “Не така як інші вона” разом з Digital-агенцією FFFACE.me запустили благодійний флешмоб, що закликає прийняти себе завдяки спеціальному Instagram-фільтру.

Фільтр-маска не має додаткових ефектів та ніяк не змінює зовнішності людини. За кожну опубліковану сторіз від користувачів з цим фільтром агентство FFFACE, а потім й інші бренди-партнери, надсилатимуть 5 гривень на благодійність.

У такий спосіб флешмоб закликає до прийняття себе та має на меті допомогти людям зрозуміти цінність власної, хай і не ідеальної, зовнішності в епоху б’юті-фільтрів та фотошопу. Адже саме в нашій унікальності й полягає справжня краса.

Упродовж 15–22 лютого за кожну Instagram-сторі з цим фільтром та позначками @ffface.me і @notlikeothers_she FFFACE надсилатимуть 5 гривень. Отримані кошти підуть на операцію для однієї з героїнь проєкту — Варварі Акуловій, яка з народження має діагноз “артеріальна венозна мальформація”.

Естафету другого тижню флешмобу отримає бренд Mushlya від Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова, який також перераховуватиме по 5 гривень за кожну Instagram-сторі з благодійним фільтром та позначкою @mushlyabar. Крім того, на Instagram-сторінці закладу протягом місяця публікуватимуться історії жінок, які надихають.

“Переглядаючи стрічку новин в Instagram, я натрапив на проєкт Діани та подумав про те, що тема прийняття себе є дуже актуальною не тільки для людей з інвалідністю, а й для всіх загалом. Сьогодні багато Instagram-фільтрів мають функцію «б’ютіфіксації», тобто покликані приховувати те, що людина вважає своїм недоліком.

Хоча за їхньою допомогою ми маємо змогу самовиражатися, та постійне створення селфі через такі фільтри і навіть просто спостерігання такого контенту в інших може провокувати невпевненість у своїй природній красі. Фактично фільтр, який зменшує ніс — це пряме твердження, що великий ніс — не ок. Саме тому ми в FFFACE вигадали «фільтр без фільтрів»”, – коментує Дмитро Корнілов, співзасновник та CEO FFFACE.

Читайте також у рубриці Slow news
У центрі Києва встановили інсталяцію з металевих дронів
Її місія – зібрати кошти на потреби українських військових
У TikTok може з’явитися функція завантаження 60-хвилинних роликів
Це дасть можливість користувачам експериментувати з контентом
Компанія Оrео випустила лімітовану серію печива
Його створили за мотивами «Зоряних війн»
Для українців створили освітню платформу BecomingX
Вона допоможе розвивати навички, необхідні для працевлаштування й підприємництва
Виробник дитячого соку відкрив креативний збір на ЗСУ
У колаборації з благодійним проєктом «ГеройCar»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень