fbpx
Slow news

Скільки заробляють фахівці Amazon, Apple, Google, — дослідження

Найшвидше просуваються кар’єрними сходами працівники Meta
Бондар Каріна, 18.09.2023

Компанія Blind опублікувала результати дослідження, у якому проаналізувала середню заробітну плату в компаніях Amazon, Apple, Google, Meta та Microsoft.

Зокрема, компанія поділилася такими результатами:

Згідно з даними дослідження просування по службі може зайняти більше часу в Amazon. Також ця компанія має широкі діапазони оплати праці для інженерів, тому загальна компенсація може сильно відрізнятися.

“Загальна компенсація Apple може бути менш конкурентоспроможною, ніж у конкурентів, але рівні посад і діапазони оплати праці в них послідовні та справедливі”, — кажуть у Blind.

Дослідники зазначають, що за останні кілька років компанія Amazon внесла значні корективи в систему оплати праці технічних спеціалістів, зокрема зменшила кількість акцій з обмеженим терміном дії (RSU) на користь більшої кількості готівки.

Компенсація Google була відносно “збалансованою або послідовною” порівняно з аналогами.

“Якщо ви хочете швидко просуватися по кар’єрних сходах і заробляти при цьому експоненціально більше готівки, Meta — компанія для вас”, — пишуть про компанію Meta.

Пояснюють, що Microsoft має багато рівнів посад для інженерів-програмістів, що могло б дати компанії більше гнучкості для просування по службі. Однак їхня загальна компенсація нижча, ніж в інших компаніях на всіх рівнях, аж до штатного інженера-програміста.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень