fbpx
Slow news

Сім найефективніших рекламних кампаній на YouTube за 2020 рік

Платформа оголосила переможців у конкурсі YouTube Works 2020
Данилюк Даяна, 30.06.2020

YouTube оголосив сім переможців конкурсу YouTube Works 2020. Експерти обирали їх серед найефективніших кампаній на YouTube від брендів та агенцій з різних галузей. 

Нагороди розподілили в дев’яти категоріях, а кампанія Bacardi “Beat Machine” від агентства BBDO New York отримала гран-прі та премію “За творчі інновації”.

 Grand Prix

Щоб збільшити попит, Bacardi проаналізував пристрасть своєї аудиторії до самовираження та використав “секретну” функцію YouTube. Бренд залучив до колаборації музикантів Major Lazer та Anitta і дозволив аудиторії бути діджеями.

Будь-який користувач міг створити власний мікс за допомогою клавіатури. У результаті YouTube-кампанія збільшила частку голосів серед споживачів Bacardi до 22,1%.

 Media Innovation

Нагороду “Медіаінновації” отримала кампанія “Samsung Galaxy Note10: The Next-Level Hijack” від Samsung, R/GA, Starcom та Digitas. 

Galaxy Note10 розробив рекламу гаджета, яка зацікавила одразу три унікальні аудиторії: креаторів, підприємців та геймерів. Люди, які відповідали обраній цільовій, бачили спеціальні рекламні повідомлення від Samsung під час пошуку відео на YouTube. Вони створили 36 персоналізованих реклам та зібрали 110 мільйонів показів.

 Force for Good

Gillette, P&G та GREY New York отримали нагороду “Force for Good” за рекламну кампанію “We Believe”. Щоб охопити молоду аудиторію та наступне покоління, бренд оновив свій слоган “Найкраще, що може отримати чоловік”. 

Вони розмістили відео під назвою “We Believe” на YouTube, щоб змінити саму ідею того, “що означає бути чоловіком”. Вступивши в діалог зі своєю аудиторією і транслюючи свою соціальну політику, Gillette збільшив онлайн-продажі вдвічі.

 Ingenious Insight

Вебсайт з різноманітними відео Hulu створив кампанію “Hulu Sellouts”, яка повинна була розповісти споживачам про підписку на спортивний стримінг. Для цього компанія скористалася інсайтом — усі люди стомилися від награних реклам з інфлюенсерами. 

Тому Hulu створила першу у світі 100-відсотково правдиву кампанію на платформі YouTube. Вона спричинила зростання підписок на 88% у 2019 році.

 Brands as Creators

Компанія Apple, TBWA/Media Arts Lab та OMD отримали нагороду за кампанію “Apple Experiments”. 

Аби продемонструвати потужність камери iPhone, Apple скористався популярністю DIY-контенту. У відео показано різноманітні експерименти з хімічними речовинами, милом, вогнем, склом, глиною. Усі їх знімали на iPhone, але в підсумку все має такий вигляд, ніби зйомка проведена на професійну техніку, або зображеня сторене за допомогою графіки. 

 Action Driver

Некомерційна організація Sandy Hook Promise та агентство BBDO New York створили кампанію “Back to School Essentials”. Аби показати людям, що на насильство зі зброєю у школах потрібно реагувати, вони запустили соціальну рекламу на YouTube.

Поєднуючи потужну емоційну розповідь з інструментами платформи, Sandy Hook Promise збільшили трафік на 500% і отримали понад 48 тисяч “обіцянок” від людей. Вони присяглися робити все можливе, щоб захистити дітей від збройного насильства у школах.

 The David

Організація Giving Tuesday Puerto Rico та De La Cruz & Asociados хотіли привернути увагу мешканців до свого острова. 

Для цього вони попросили відомих пуерториканських музикантів змінити назви своїх відео на один день. Вони додали до назв музичних відео на YouTube посилання на сайт Giving Tuesday Puerto Rico. Ця кампанія охопила понад 400 мільйонів глядачів YouTube за один день. 

Більше про номінації та переможців YouTube Works 2020 можна прочитати тут

Читайте також у рубриці Slow news
Стартувала кампанія «Мій дім помістився в чашку»
Її мета – об’єднати українське суспільство та залучити більше людей до підтримки переселенців з ТОТ
Соцмережі гучно відреагували на програш збірної з футболу
Користувачі змагаються в дотепності мемів
Український проєкт «Мед мінних полів» увійшов до шортлістів Каннських левів 2024
Його мета – привернути увагу світу до проблеми замінованості України
Книжку Вікторії Амеліної надрукують в американському видавництві
У ній зібрано документальні свідчення українок про війну
Олександр Усик випустив короткометражний фільм
Стрічка «Шлях до Абсолюта» розповідає про шлях боксера в спорті
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень