fbpx
Slow news

“Сільпо” запустив мінірекламу до виходу гречаного мінібагета

З мініплакатами й секундним роликом
Данилюк Даяна, 09.07.2021

До випуску вдвічі зменшеної версії популярного гречаного багета мережа супермаркетів “Сільпо” запустила рекламну мінікампанію. Офіційний реліз на сайті компанії містить лише п’ять слів: гречаний мінібагет вже у “Сільпо”. Також на вулицях Києва з’явилися крихітні плакати, а в ефірі “Просто Раді.О” пролунав секундний ролик. 

“Якщо ми випускаємо маленький багет, чому б не присвятити його появі на світ маленьку рекламну кампанію? — говорить директорка з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва. — Жодних масштабних акцій, кількаметрових білбордів і блогерів-мільйонників. Найкращу рекламу маленькому багету зробив його старший брат — цього року гості “Сільпо” придбали майже п’ятсот тисяч гречаних багетів”.

Героями рекламної мінікампанії стали мініблогери. До випуску маленького багета “Сільпо” вирішив зробити розсилку людям, які старанно розповідають про те, що люблять, але ще не мають мільйонів підписників.

“Компактний формат улюбленого гречаного багета від «Крафтяра» — це експеримент задля ще більшого задоволення наших гостей, — наголошуэ керівник департаменту випічки «Сільпо» Павло Бондаренко. — Гречаний багет, що тепер називають легендарним, я створив за сім днів. Від задуму до розроблення рецепта й приготування його мініверсії минув лише один день”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень