fbpx
Slow news

«Сільпо» встановило рекорд України з найповільнішого обслуговування гостя 

Касир обслуговував покупця впродовж 16 хвилин
Кірста Олена, 29.07.2024

До Дня працівників торгівлі мережа супермаркетів «Сільпо» встановила рекорд України з найповільнішого обслуговування — касир обслуговував покупця впродовж 16 хвилин 10 секунд.

У день встановлення рекорду на касі працював Аміл Насіров з гурту «Курган & Agregat». Він обслуговував подружжя киян упродовж 16 хвилин 10 секунд. За цей час пара встигла обговорити з ним покупки, подружнє життя та різницю між телефонами компанії Apple й Android. Аміл Насіров також прочитав клієнтам передбачення з чека, дав поради щодо вибору макаронів і навіть заспівав пісню.

«На цій роботі легких змін не буває», — поділився враженнями Аміл.

Представник від Книги рекордів зафіксував час та підтвердив, що це було найповільніше обслуговування на касі супермаркету в історії України.

Цією ініціативою «Сільпо» також прагне нагадати, що до супермаркетів можна прийти не лише для того, щоб зробити покупки, а й поспілкуватися з іншими людьми.

Читайте також у рубриці Slow news
Проєкт «Дикий Схід» запрошує інсайдерів до своєї спільноти  
Шукають людей, які знають Луганщину та Донеччину зсередини й готові ділитися досвідом
«Вільні голоси Криму»: у Vivat вийшла книжка про кримських журналістів-політвʼязнів
У виданні зібрані історії борців за права і свободи на тимчасово окупованому півострові
Агенція HyperNormal та UNITED24 створили проєкт «Російська культура відволікає від російських злочинів»
У ньому актори українського театру розкривають реальну мету російської культурної присутності
У Швеції з’явились білборди, що імітують симптоми глаукоми
Мета кампанії — підвищити обізнаність про захворювання та важливість регулярних обстежень зору
LEGO випускає один з найбільших колекційних наборів із серії Super Mario
Він містить 1972 деталі
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень