fbpx
Slow news

“Сільпо” назвав булочку на честь дитини, що народилась у день, передбачений в чеку

“Так, це відбудеться у вівторок”
Альтман Дарина, 20.04.2021

Гостя супермаркету “Сільпо” опублікувала у Facebook зворушливу історію про народження доньки. День, коли дитина з’явилася на світ, передбачив чек магазину.

У публікації жінка розповідає, як чотири роки тому була на останньому місяці вагітності та готувалась до пологів, але дитина ніяк не збиралася народжуватися. Ольга пішла до найближчого “Сільпо” по солодощі. Дорогою додому вона розгорнула чек і прочитала передбачення: “Так, це відбудеться у вівторок”.

У вівторок Ольга мала святкувати свій день народження, тому лише посміялася з цього пророцтва. Проте в ніч на вівторок вона намагалася заснути і раптом відчула, що от-от народить. Разом із чоловіком Ольга поїхала до пологового будинку — і вже за годину дитина з’явилася на світ. Батьки назвали дитину незвичайним ім’ям Суламіф.

Відтоді минуло кілька років. Сім’я переїхала за кордон, але Ольга зізнається, що й досі сумує за гречаним багетом та булочками з вишнею.

У “Сільпо” надихнулися цією історією і вирішили створити нову булочку з вишнею, яку назвали “Суламіф”. Її рецепт розробив автор гречаного багета — одного з бестселерів мережі.

“Ольга писала в пості, що сумує за булочками з вишнею, тому ми швидко визначилися з тим, що саме присвятити дівчинці, — каже автор рецепта, керівник департаменту випічки «Сільпо» Павло Бондаренко. — Я кілька разів змінював рецепт, експериментував з інгредієнтами, аби смак запам’ятався нашим гостям. Сподіваюсь, маленька Суламіф та її мама також колись скуштують цю булочку”.

Читайте також у рубриці Slow news
У Starlight Media відкривають майстерню шоуранерів 
Шукають сценаристів для нового українського серіалу
У США триває креативна кампанія до Дня червоного носа
Ініціатива покликана боротися з дитячою бідністю
Microsoft представила комп’ютери зі вбудованими функціями ШІ
Вони можуть створювати локальну історію та малювати за допомогою голосових команд
BlaBlaCar оновлює функцію «Тільки для жінок»
У компанії кажуть, що це дасть змогу жінкам користуватися сервісом більш комфортно
Українці створили першу у світі напівцифрову колекцію джинсів
Вона містить 5 моделей з унікальною цифровою ідентичністю
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень