fbpx
Slow news

Шведський стримінговий сервіс знижує вартість передплати, якщо користувач дивиться погані фільми

Для цього розробили формулу
Мачулка Ангеліна, 25.10.2021

Draken Film, потоковий інді-сервіс у Швеції, й агентство Forsman & Bodenfors розробили “Індекс поганих фільмів” — формулу, яка робить контент сервісу доступнішим, коли люди дивляться фільми з низькою оцінкою.

Цю формулу розробили через те, що останнім часом виробляють усе більше фільмів, які отримують негативні відгуки та низькі оцінки. За допомогою індексу користувачі можуть знизити оплату за користування послугами Draken Film. Вебсайт під назвою BadMovieIndex.com відстежує ці дані в реальному часі та показує вартість передплати, що постійно змінюється.

“У Draken Film ми вкладаємо наше серце та душу в ретельний відбір фільмів, які пропонують глядачам щось додаткове та розширюють їхнє уявлення про те, якою може бути якісна кінострічка, — говорить про ініціативу Мірія Вестер, виконавча директорка Draken Film та Гетеборзького кінофестивалю, який і заснував стримінговий сервіс. — Знижуючи ціни, коли “індекс поганих фільмів” падає, ми сподіваємось, що більше людей відкриє для себе щось нове та надихнеться нашим вибором”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень