fbpx
Slow news

Шведський б’юті-ритейлер зняв рекламу про недоліки, які насправді стають особливостями людини

Ролики показують, що в краси немає законів і норм
Мачулка Ангеліна, 08.09.2022

Шведський інтернет-магазин косметики Lyko та агенція Åkestam Holst NoA зняли рекламу, яка переконує, що “недоліки” людини — це її особливості.

LYKO - Milf el Milk from ArtOfficial Agency on Vimeo.

Для кампанії зняли три ролики. У кожному з них виступає новий герой зі своїм внутрішнім монологом про, на його думку, недолік у зовнішності. Наприклад, щойно розлучена жінка бореться зі стереотипами про старіння, коли вона готується до вечірки в місті; підліток не може вирішити, на який бік зробити проділ. В іншій рекламі юнак вагається щодо вибору: чи голити волосся на тілі та як.

Lyko - Hipster Balls from Åkestam Holst NoA on Vimeo.

“Категорія краси та краса загалом, як правило, обумовлюються тим, що можна і чого не можна робити. Навіть якщо бренди можуть запускати кампанії на кшталт «будь собою» тощо, основне відчуття полягає в тому, що краще не зіпсуватись, тому що в кінці кінців ти або гарячий, або ні, — говорить копірайтер Деніел Ваччіно із Åkestam Holst NoA. — У нашому підході ми хотіли врахувати невпевненість, пов’язану з цією категорією, і перетворити її на позитив. Це нормально відчувати, що ти не знаєш, що в біса ти робиш. Чесно кажучи, хто це не відчуває?”

Кампанію проводитимуть на скандинавських ринках — на телебаченні, на вулицях, у цифровому форматі, на радіо та в магазинах.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень