fbpx
Slow news

SET University запускає магістерські програми з кіберзахисту та компʼютерних наук

Студенти зможуть створити власний стартап у межах дипломної роботи
Бондар Каріна, 30.05.2023

SET University запускає дві міждисциплінарні магістратури з кіберзахисту та компʼютерних наук.

Ключовий фокус програм — підготовка майбутніх технологічних лідерів. Студенти також зможуть створити власний стартап в межах дипломної роботи та провалідувати його в університетському акселераторі.

Це міждисциплінарні освітні програми, розроблені з урахуванням актуальних потреб ринку. У межах навчання студенти поглиблено вивчатимуть блокчейн-технології, AI та ML-моделі, кіберзахист, основи менеджменту та управління проєктами тощо.

“Україна зараз, як ніколи, потребує нових технологічних талантів. Цей запит лише посилюється, оскільки країна знаходиться на межі масштабного brain drain. Ми в SET вважаємо, що ключовим фактором є створення якісних освітніх можливостей в Україні. Зростання українських стартапів та озвиток таких технологічних напрямів, як кіберзахист, блокчейн, AI та ML — важливі для подальшого відновлення України. Саме тому ми запускаємо магістерські програми з фокусом на цих напрямах. Ми віримо в можливості та перспективи, які вони відкривають”, — коментує президентка SET University, Ірина Вольницька.

Академічні програми розроблені як для управлінців та тимлідів, які прагнуть посилити експертизу, так і для інноваторів, які прагнуть створювати власні технологічні проєкти.

В університеті зазначають, що навчання планується комбінованим, лекції та практичні заняття проходитимуть в онлайн-форматі, а частина конференцій та заходів для нетворкінгу проходитиме офлайн.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень