fbpx
Slow news

Саудівська Аравія прийматиме Азійські зимові ігри в 2029 році

Вони відбудуться в “місті майбутнього” NEOM
Коськовецька Аліна, 05.10.2022

Саудівська Аравія заявила, що виграла заявку на проведення Азійських зимових ігор 2029 року. Їх планують провести на гірськолижному курорті в “місті майбутнього”, повідомляє Reuters.

“Завдяки необмеженій підтримці керівництва Саудівської Аравії та Його Високості спадкоємного принца ми з гордістю повідомляємо, що вперше виграли заявку на проведення AWG TROJENA2029 в Західній Азії”, — сказав міністр спорту, принц Абдулазіз бін Туркі Аль-Фейсал, у Twitter.

NEOM, або “місто майбутнього” — це інноваційний комплекс, який побудують з використанням відновлюваних джерел енергії. Його загальна площа становить близько 26 500 кв. м, а розташовуватиметься комплекс у місті Табук. Проєкт набув популярності ще в 2017 році.

Назва NEOM утворена за допомогою поєднання “NEO”, що з латинської означає “новий”, і літери “M”, яка позначає арабське слово “mostagbal”, тобто “майбутнє”.

Місто матиме три частини, так звані регіони: THE LINE — компактний регіон для життя з нульовим викидом вуглецю, де немає доріг та машин, а “на першому місці стоять здоров’я та благополуччя жителів”; OXAGON — промислове місто унікального типу, що “об’єднає в собі нові принципи четвертої промислової революції та економіки замкненого циклу”; та TROJENA — курорт, створений на основі природних та рукотворних ландшафтів.

Змагання проведуть у третьому “регіоні” міста — TROJENA. Його обіцяють побудувати до 2026 року та забезпечити інфраструктурою, що підійде для екстремальних видів спорту, а також катання на лижах і сноубордах.

Читайте також у рубриці Slow news
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Prometheus запускає 600 стипендій на IT-навчання
Вони передбачені для мешканців прифронтових та звільнених територій
Українські художники запустили проєкт, щоб зібрати кошти для благодійного фонду
Митці розігрують свої картини за донат
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень