fbpx
Slow news

Саудівська Аравія прийматиме Азійські зимові ігри в 2029 році

Вони відбудуться в “місті майбутнього” NEOM
Коськовецька Аліна, 05.10.2022

Саудівська Аравія заявила, що виграла заявку на проведення Азійських зимових ігор 2029 року. Їх планують провести на гірськолижному курорті в “місті майбутнього”, повідомляє Reuters.

“Завдяки необмеженій підтримці керівництва Саудівської Аравії та Його Високості спадкоємного принца ми з гордістю повідомляємо, що вперше виграли заявку на проведення AWG TROJENA2029 в Західній Азії”, — сказав міністр спорту, принц Абдулазіз бін Туркі Аль-Фейсал, у Twitter.

NEOM, або “місто майбутнього” — це інноваційний комплекс, який побудують з використанням відновлюваних джерел енергії. Його загальна площа становить близько 26 500 кв. м, а розташовуватиметься комплекс у місті Табук. Проєкт набув популярності ще в 2017 році.

Назва NEOM утворена за допомогою поєднання “NEO”, що з латинської означає “новий”, і літери “M”, яка позначає арабське слово “mostagbal”, тобто “майбутнє”.

Місто матиме три частини, так звані регіони: THE LINE — компактний регіон для життя з нульовим викидом вуглецю, де немає доріг та машин, а “на першому місці стоять здоров’я та благополуччя жителів”; OXAGON — промислове місто унікального типу, що “об’єднає в собі нові принципи четвертої промислової революції та економіки замкненого циклу”; та TROJENA — курорт, створений на основі природних та рукотворних ландшафтів.

Змагання проведуть у третьому “регіоні” міста — TROJENA. Його обіцяють побудувати до 2026 року та забезпечити інфраструктурою, що підійде для екстремальних видів спорту, а також катання на лижах і сноубордах.

Читайте також у рубриці Slow news
Запустили кампанію для протидії експлуатації українських жінок
Через інтерес до порнографії за участю українок після повномасштабного вторгнення
В Іспанії запустили перше українське радіо Ucrania FM
Метою створення є інформаційна підтримка українськомовної спільноти
“Модуль тимчасовості” можна відвідати за допомогою 3D-туру
Віртуальна версія доступна в додатку Spatial
Запустили платформу, щоб зібрати діалекти з усієї України
Їх можна буде використовувати для самоосвіти чи створення подкастів
В Амстердамі відкрили першу артгалерею штучного інтелекту  
Картини коштують від 3 до 10 тисяч євро
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень