fbpx
Slow news

Samsung створив рекламу, яка заохочує змінювати бренд свого смартфона

Вона виконана в стилі психологічного трилера
Мачулка Ангеліна, 08.09.2022

Samsung і агенція Wieden+Kennedy Amsterdam зняли рекламу, яка показує страхи людей через зміну бренду свого телефона.

Ролик розповідає про дівчину, якій подруга показує свій новий складаний телефон Galaxy Z Flip 4. Він настільки вражає дівчину, що вона починає повсюди бачити складані предмети й схожі на це рухи та навіть сни. Усе нарешті припиняється, коли дівчина таки купує Galaxy Z Flip 4, про який мріяла весь цей час.

Рекламу зняли в жанрі психологічного трилера. Саме він допоміг відобразити занепокоєння, яке відчувають деякі користувачі, думаючи про перехід на інший бренд телефона.

“Психотрилер здавався ідеальним жанром для перетворення цих почуттів і висміювання їх. Зрештою, бути іншим або купувати інше — це не травматичний досвід, якого треба боятися. У всякому разі це дарує відчуття свободи”, — кажуть Ед Олгагарай і Рамона Тодока, креативні директори W+K Amsterdam.

Меседж кампанії полягає в тому, що виробники смартфонів, як правило, продають майже ті самі моделі щороку з поступовими змінами, але Samsung обіцяє більше інновацій.

“Категорія мобільних пристроїв стала застійною, і споживачі стикаються з морем однаковості, — говорить Соня Чанг, віцепрезидентка та керівниця відділу маркетингу брендів і глобальної кампанії запуску Samsung Mobile. Ми віримо, що наші складані пристрої можуть принести захоплення та мотивацію спробувати нові мобільні можливості”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень