fbpx
Slow news

Samsung показав у рекламі любов павучка до камер смартфона

Так само закохуються в новий телефон і користувачі
Мачулка Ангеліна, 16.02.2022

У новій рекламі телефона Galaxy S22 Ultra від Samsung павучиха закохується в новий смартфон через його камери.

У ролику павучиха Сем спокійно живе в тераріумі, поки одного разу не бачить у вікно борд із фотографією Galaxy S22 Ultra та його п’ятьма камерами. Сем думає, що це один із представників її виду, та закохується. Проте одного дня борд знімають, і Сем залишається одна.

Відео зняли за допомогою поєднання реальних кадрів і CGI та анімації для зображення Сем. Однією з головних творчих проблем було створити симпатичного персонажа з павука, який може викликати страх у багатьох людей.

“Ідея була досить проста: очі камери плюс очі павука — це історія кохання. Але потім справді почалася робота. Як змусити «Сем» перетворитися з павука на миле створіння, зберігаючи водночас потрібну дозу реалізму?” — говорить креативний директор студії, що створила рекламу, Leo Burnett, Андреас Паулі.

А в Samsung зазначили, що любов Сем дуже схожа на любов користувачів нового смартфона: “Ми віримо, що, як і маленький павучок, багато споживачів закохаються в Galaxy S22 Ultra”, — так заявив Маріо Вінтер, віцепрезидент із маркетингу Samsung Electronics.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень