fbpx
Slow news

Рух Veteranka запустив подкаст “На рівні”

Про військові спеціальності очима жінок
Бондар Каріна, 05.01.2024

Рух Veteranka запустив свій перший подкаст “На рівні”, щоб розповісти про різні військові спеціальності чинних солдаток, які нарівні із чоловіками служать на передовій лінії фронту.

Подкаст побудований на телефонних інтерв’ю із захисницями під час їхнього навчання на полігоні, перед бойовим завданням у бліндажі, у місцях постійної дислокації, на передовій.

Місія подкаста “На рівні” — спробувати встановити справедливість між реальним внеском військовослужбовиць у боротьбу за незалежність та як їх сприймають у суспільстві та в армії.

Героїнями перших п’яти випусків стали бійчині, які становлять ті самі 5 тисяч жінок передової – штурмовичка, лідерка руху Veteranka Андріана Арехта “Малиш”, яка повернулася у військо після важкого поранення.

Подкаст супроводжується звуками зі служби героїнь. Особливістю епізодів стала рубрика “Журнал обліку сексистів”, де захисниці відповідають на різкі висловлювання жінок та чоловіків щодо служби жінок в армії.

Подкаст можна послухати на YouTube-каналі руху Veteranka, на популярних подкаст-платформах. А згодом шукайте випуски на українських майданчиках — NV подкаст та MEGOGO. Також слухайте епізоди в ефірі та на сайті радіо “Байрактар”.

Проєкт створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень