fbpx
Slow news

Розробили чат-бот, який допоможе користувачу створити посмертний пост у Facebook

Так останній допис на сторінці буде не випадковим, а змістовним
Мачулка Ангеліна, 07.11.2022

Українська ІТ-компанія Master of Code Global створила чат-бот, що допоможе користувачу створити свій посмертний допис у Facebook

За допомогою чат-бота Post Mortem Post користувач Facebook зможе підготувати свій останній пост — він опублікується в акаунті після смерті людини.

У такий спосіб останній пост користувача буде не випадковим, а матиме цінність і приноситиме користь. Це повідомлення може надихати на благодійність друзів, родичів і всіх відвідувачів профілю. 

Як налаштувати свій останній пост у Facebook?

  1. На сторінці Post Mortem Post у Facebook натиснути кнопку “Надіслати повідомлення” й розпочати розмову із чат-ботом.
  2. Чат-бот запропонує обрати контакт спадкоємця (legacy contact), який зможе ухвалювати рішення щодо вашого профілю у Facebook після смерті.
  3. Далі чат-бот запропонує обрати благодійну організацію. Першою організацією, яка долучилась до ініціативи, стала Gilda’s Toronto, що підтримує хворих на рак. Надалі список благодійних організацій буде розширюватись.
  4. Чат-бот згенерує відео, яке можна переслати в месенджері користувачу-спадкоємцю, щоб він зміг опублікувати його від імені вашої сторінки після смерті.

Згідно з дослідженням Oxford Internet Institute до 2050 року кількість “мертвих” акаунтів у Facebook перевищить кількість “живих”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень