fbpx
Slow news

Розпочався конкурс на концертну увертюру, що стане новим музичним символом України

Призовий фонд — понад 200 тисяч гривень
Альтман Дарина, 27.11.2020

Благодійний фонд “Відкрита музика міста” та Національний симфонічний оркестр України проводять всеукраїнський конкурс композиторів “Українська концертна увертюра” до 30-ї річниці незалежності України.  

Зазвичай урочисті події в Україні починаються з увертюри до опери “Тарас Бульба” Миколи Лисенка, створеної ще в 1890 році. За всі роки незалежності було чимало спроб написати нову концертну увертюру, але поки жоден музичний твір не отримав відповідного статусу й популярності.

До участі в конкурсі організатори запрошують усіх охочих композиторів, які є громадянами України, незалежно від їхнього віку, статусу та місця проживання. 

Мета конкурсу — не лише створити нову сучасну увертюру, а й підтримати українських композиторів, дати поштовх до реалізації їхнього потенціалу.

Призовий фонд конкурсу становить понад 200 тисяч гривень (100 тисяч – перше місце, 75 тисяч – друге місце, 50 тисяч – третє місце).

Головною нагородою для найкращих авторів стане те, що їхні твори виконає та запише Національний симфонічний оркестр України.

Реєстрація та прийом конкурсних партитур триватиме до 4 квітня 2021 року на сайті. Кожна робота буде анонімною й отримає реєстраційний номер. Тобто члени журі не знатимуть імен авторів, що забезпечить максимальну об’єктивність та прозорість під час оцінювання.

24 серпня 2021 року на честь 30-ї річниці незалежності України Національний симфонічний оркестр виконає увертюру переможця.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень