fbpx
Slow news

ROZETKA, Нова Пошта та “Життєлюб” запустили благодійний проєкт для самотніх пенсіонерів

Українці зможуть “підвісити” для них святковий набір продуктів
Альтман Дарина, 28.11.2020

24 листопада стартував благодійний проєкт “Подаруйте свято Ба та Ді”. У межах ініціативи українці можуть підтримати самотніх бабусь і дідусів та “підвісити” для них святковий набір продуктів.

Це продовження соціальної ініціативи допомоги літнім людям від компаній ROZETKA, Нова Пошта та благодійного фонду “Життєлюб” за підтримки міських адміністрацій.

Кожен охочий може оплатити новорічний продуктовий набір вартістю 250 грн на сайті ROZETKA. Ритейлер оформляє замовлення та постачає продукти за собівартістю. Благодійний фонд “Життєлюб” розподіляє набори серед соціальних служб по всій країні. Нова Пошта формує посилки та доставляє їх у міста, а далі команди соцпрацівників та волонтери розвозять набори до дверей пенсіонерів.

Новорічний набір містить базові харчові продукти: гречку, шпроти, соняшникову олію, цукор, макарони, рис, а також атрибути новорічного столу — корнішони, зелений горошок та святкові пряники.

“Пів року тому, на початку карантину, ми запустили проєкт “Замовте продукти для Ба та Ді”. Усього за два місяці було підвішено понад 60 000 продуктових наборів, які вирушили в міста та села України, — коментує Владислав Чечоткін, співзасновник і CEO ROZETKA. — Напередодні свят ми вирішили відновити цю благодійну ініціативу й подарувати Новий рік тим, хто на нього навіть не чекає”.

Міські адміністрації гарантують безпечне й безконтактне доставлення наборів до дверей.

Організатори також запрошують усіх охочих привітати бабусь та дідусів зі святами, написати побажання чи намалювати новорічну листівку, яку Ба та Ді отримають разом із продуктовими наборами. Привітання можна залишити за посиланням.

Долучитися до ініціативи може також будь-яка українська компанія, “підвісивши” комфортну кількість новорічних наборів для пенсіонерів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень