fbpx
Slow news

Ringostat запустив ШІ для контролю відділу продажів

Інструмент перекладає діалог, аналізує, розшифровує та надає поради
Бондар Каріна, 08.04.2023

Платформа телефонії, колтрекінгу та наскрізної аналітики Ringostat (частина групи IT-компаній Netpeak Group) запустила Ringostat AI — новий продукт на основі штучного інтелекту для сейлзових команд.

Відтепер керівникам відділів продажів не потрібно витрачати час на прослуховування та аналіз записів розмов, щоб оцінити роботу менеджерів.

“Я довгий час мріяв про можливості використання AI в Ringostat. Ще у 2015 році ця ідея була записана у планах розвитку нашої платформи. Але на той час особливості технологій не дозволяли зробити корисний та доступний продукт для користувачів. Як тільки ми побачили можливість впровадити штучний інтелект у Ringostat, відразу почали робити тести. Результат просто захоплював, але потрібен був час на складання правильних запитів, автоматизацію, вструктурування відповіді. Ringostat AI, звісно, буде розвиватися й великими темпами. Ми працюємо над оптимальними запитами, “тюнінгом” під специфіку бізнесу — але й поточний результат дуже вражаючий”, — говорить Олександр Максименюк, CVO і засновник Ringostat.

ШІ перекладає діалог з мови комунікації на мову, зрозумілу користувачу, аналізує, розшифровує та надає поради щодо подальших кроків. Менеджеру залишиться тільки зробити свій професійний висновок.

“Ringostat AI чимало допомагає і нам самим. Раніше за відсутності польськомовного тімліда було важко контролювати, як відбуваються розмови з клієнтами з Польщі. А тепер ми маємо текстовий переклад кожної розмови — тож ця проблема вирішилась”, — зазначає Костянтин Червяков, ССО Ringostat.

Продукт працює з аудіозаписами розмов, що здійснює платформа Ringostat. Він надає звітність як за кожним дзвінком, так і вибірку за всіма діалогами, де показується зведена інформація про кожен. Так миттєво можна побачити, на які дзвінки звернути увагу.

Читайте також у рубриці Slow news
Культурні та споживчі вподобання українців: дослідження
Три вікові категорії розповіли про ставлення до брендів, контенту і що впливає на їхню споживчу поведінку
Провокаційний проєкт українців на Венеційській бієнале
По всьому місту розвісили мапи бомбосховищ
Відсьогодні в МЗС України «працює» ШІ-співробітниця
Вона озвучуватиме офіційні заяви відомства
У соцмережах компанії Meta з’явиться ШІ-помічник
Він даватиме доступ до інформації зі всього інтернету без переходу між програмами
Розпочався передпродаж посмертної книжки Вікторії Амеліної
Роботу над збіркою віршів письменниця розпочала на початку повномасштабного вторгнення
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень