fbpx
Slow news

Rikky Hype залучив електрика до участі в креативній рекламній кампанії

Він став обличчям нової колекції одягу
Кірста Олена, 27.04.2024

На сторінці Rikky Hype в інстаграмі нещодавно з’явився допис із презентацією нової колекції одягу. До цієї рекламної кампанії бренд залучив колегу-електрика, який охоче погодився демонструвати на собі новинки.

У коментарі нашому виданню представники бренду розповіли, що рішенню залучити Володимира Степановича до участі в новій колекції передував попередній досвід публікації контенту з людьми старшого віку. І він був позитивним – такий контент до вподоби їхній аудиторії.

Зірка нової рекламної кампанії, електрик Володимир Степанович, без вагань погодився на участь у зйомці. Однак, коли чоловік побачив образи, в яких йому доведеться позувати, — ледь не відмовився стати обличчям колекції.

«Ми вмовляли його всією командою спробувати хоча б перший — і це змінило все. У процесі зйомки він почав кайфувати на повну, пропонувати пози, навіть стилізував самостійно деякі луки. Образ у сірому костюмі саме Степанович запропонував доповнити кепкою, ми разом шукали альтернативне взуття», — розповіли в Rikky Hype.

У команді бренду також розповіли, що після виходу рекламної кампанії за участю Володимира Степановича, їхні продажі зросли на 20%. А леопардові штани, акцент одного з образів, були розпродані за лічені години після публікації допису в інстаграмі.

«До слова, ці штани стали справжнім бестселером. Уже втретє ми дошиваємо нову партію, і після релізу кожної їх розбирають за лічені години», – каже Анна Свідченко.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Vivat проведе низку заходів на Книжковому Арсеналі
Видавництво вирішило не відмовлятися від участі у фестивалі
Кінофестиваль Миколайчук OPEN оголосив міжнародну конкурсну та ретроспективну програми
Глядацькі абонементи вже з’явились у продажу
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень