fbpx
Slow news

Режисерка Софія Коппола зняла мініфільм для нью-йоркської балетної трупи

З нагоди відновлення виступів після перерви через COVID-19
Альтман Дарина, 16.05.2021

Режисерка Софія Коппола зняла мініфільм для балетної трупи New York City Ballet. Стрічку присвятили святкуванню повернення трупи на сцену після перерви через COVID-19.

У фільмі зобразили репетиції артистів та виступи на гала-концерті, що відбувся навесні онлайн. Більша частина фільму знята в чорно-білому форматі й лише останній уривок зробили кольоровим. У фінальній частині артисти балету виконують танець із постановки хореографа Джорджа Баланчина під 15-й дивертисмент Моцарта.

“Мені важливо було передати відчуття живого танцю. Зазвичай танець знімають дуже плоско і стандартно. Для цього, щоб передати силу танцю й ефект живого виступу, мені довелося рухати камеру набагато частіше, ніж я звикла у своїх фільмах.

Сподіваюся, цей перехід до кольору не є занадто банальним. Він зображає символ свята та повернення до життя. Мені подобається контраст між репетиціями і справжнім виступом, балетними пачками і вогнями рампи. Усе це повертає мене до дитячих уявлень про балет”, –розповіла режисерка в інтерв’ю The New York Times.

Подивитися фільм на Youtube можна буде до 20 травня.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень